On-line kampaně

On-line kampaně a správa sociálních sítí

On-line kampaně a správa sociálních sítí

Nestačí mít super webové stránky nebo e-shop. To samo o sobě je k ničemu pokud o nich nikdo neví. To co potřebujete je návštěvnost! A tu si můžete buď koupit – formou online kampaní a nebo zdarma, spoléhat na to, že se zrovna vaše stránky zobrazí jako výsledek ve vyhledávání. Mít dokonale vyladěné SEO je základ v on-line světě.

PPC, Sklik, Ad words, RTB, facebook, instagram, youtube, twitter, linkedin, bannery, CTR, SEO, SEM, konverze, traffic, remarketing, followers, like, post, feed, webinář, sales funel, A/B testování, affiliate marketing, blog, influencer, youtuber, CPM, CTA, CRM, KPI, PNO, targeting, ROI

…jde vám z výrazů výše hlava kolem? To nevadí, nám ne 🙂

Pomůžeme vám s kompletní strategií i správou vašich online kampaní nebo profilů na sociálních sítích. 

Obrovskou výhodou on-line kampaní je měřitelnost úspěšnosti, oproti off-line kampaním, a to v reálném čase. Máte tak možnost okamžitě reagovat a optimalizovat vkládané prostředky a zvýšit tím efektivitu. Perfektní profil na sociálních sítích umožňuje budovat komunitu loajálních zákazníků a komunikovat s nimi v reálném čase, nebo je informovat o vašich skvělých produktech či službách.