Tvorba webových stránek

„Doba po kterou se návštěvník webu rozhoduje, zda ho obsah zaujal a bude pokračovat v jeho prohlížení je kratší jak 10 vteřin! Pokud v tomto limitu nenajde co hledá, tak odchází jinam.“

Jaký by to byl pocit mít konečně svůj funkční web?

Co by se stalo s vaším podnikáním kdybyste měli do dvou týdnů hotové moderní webové stránky, které budou přivádět zákazníky a skvěle prodávat?

Věděli jste, že mnoho podnikatelů se i v dnešní době snaží webové stránky vytvořit svépomocí, protože si myslí, že nechat si je vytvořit odborníhy je velice drahé a ve finále je toto jejich rozhodnutí pro ně mnohem dražší?

Proč, ptáte se?

První co je potřeba vzít v potaz je čas, který nad tvorbou webových stránek stráví, přičemž by ho mohli využít efektivněji. Za druhé, výsledkem jsou většinou webové stránky, které nefungují. Návštěvníci se na nich nevyznají (těžce orientují), nenajdou co hledají, pomalu se jim načítají, nezobrazují se správně na mobilních zařízeních (špatná responzivita) a tak jednoduše odcházejí jinam.

Což má za výsledek nulový prodej a podnikatel ani neví, zda jeho stránky někdo navštívil. Výsledkem je naprosté zklamání, frustrace a stres.

 

Další situace, se kterou se poměrně často setkáváme. Podnikatel má webové stránky, které pamatují spuštění facebooku (1. únor 2004), což je z pohledu současné moderní informační technologie již pravěk, a od té doby nebyly aktualizovány – modernizovány. Není pak divu, že takový web neplní svůj účel a nepřináší očekávané potřeby.

S podobnými výsledky nefunkčních webových stránek se setkáváme i v případech, kdy si podnikatel nechal vytvořit web za „pár“ korun od „šikovného“ Pepíčka odnaproti.

Přitom řešení je snadnější než se může zdát.

Za rozumné peníze a v rozumném čase vám dokážeme pomoci. Vytvoříme vám funkční a přehledné stránky, které budou přitažlivé pro vaše zákazníky a co je podstatné, budou dokonale plnit svůj účel.

Podle účelu a rozsahu vašeho zadání vám vytvoříme:

Landing page

Jednoduchý jednostránkový web, vhodný pro propagaci jednoho produktu nebo služby, jako součást on-line kampaně, či jako jednoduchá firemní vizitka.

WEB za třicet

Plnohodnotné webové stránky vhodné pro menší podnikatele, restaurace či živnostníky.

WEB PRO

Webové stránky většího rozsahu s pokročilými funkcemi, které jsou vhodné pro větší firmy nebo e-shop.

Získejte funkční web za 29 990,- během 3 týdnů

(v závislosti na rozsahu zadání)

U služeb WEB za „TŘICET“ a WEB PRO je možné dokoupit službu pravidelné administrace a aktualizace webových stránek včetně spravování obsahu. Cena služby se odvíjí dle rozsahu prací.

Uvedené ceny jsou bez DPH 21 %.

Věděli jste, že...?

Na světě existuje více než 1,24 miliard webových stránek (statistika z roku 2018). Lidé nakupují pouze od značek, které mají rádi. Pokud tedy chcete zvýšit prodej svých produktů nebo služeb, snadno zjistíte, proč jsou dobře udělané webové stránky nebo e-shop klíčové pro váš obchodní úspěch. Od barevné palety až po typografii zvažujeme každý prvek designu vašich webových stránek tak, aby pro návštěvníky byly přehledné a intuitivní.